| Alexanderox a întrebat:

Directorul și dirigintele au voie să îmi scadă nota la purtare dacă am avut țigara electronică la mine azi, va rog dați un răspuns și dacă da știți câte?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te-au prins cu ea, care-i problema? Nu dai alte detalii.

| Alexanderox explică (pentru darrio2007):

Păi nu m-au prins cu ea dar a venit directorul in clasa și mi-a cerut o, i-am spus că nu am la mine și atunci mă pârât un coleg că o am și directorul mi-a spus că vede că o am in buzunar și să îl dau că dacă nu mă exmatriculează și pentru asta a zis că îmi scade 2 puncte la purtare.

| Dismally a răspuns:

Daca doar ai avut-o la tine nu, daca ai scos-o si ai folosit-o in scoala atunci da.

| Alexanderox explică (pentru Dismally):

Nu am folosit-o, dar un copil știa că o am și l-a trimis pe director la mine.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexanderox):

Copii rautaciosi care ii invidiaza pe cei care isi permit asa ceva.

| Alexanderox explică (pentru darrio2007):

Mda.