| creturalucapaula a întrebat:

Dk cand iubesti o persoana trebuie sa suferi?crying

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Suferi atunci cand iubesti,dar nu esti iubit la randul tau. Suferi cand iubesti,dar persoana respectiva se foloseste de tine,de sentimentele tale,de bunatatea ta,etc. Iubirea adevarata va aparea, intr-o buna zi, dar nu stim cand. Teama ca, o sa fie prea tarziu, sau niciodata. Acum depinde. Timpul le rezolva pe toate.

1 răspuns:
| heddy10 a răspuns:

Nu e neaparat sa suferi. Suferi atunci cand dragostea nu e reciproca. Dar cand si celalalt simte acelasi lucru, e usor de gestionat situatiawinking