| anonim_4396 a întrebat:

Doamnee Ajutati-ma!crying....Astazi cand am vorbit cu prietenul meu A facut si el o gluma mai proasta. Adica eu l-am intrebat ce face si el mi-a zis ca freaca.laughing). Eu m-am suparat pe el. si s-a enervat! ..Acuma nu mai vorbeste cu mine.sad Si imi zicee sa ma revansez da nici nu imi zice cum. Cum sa il fac iar sa vorbeasca cu mine? DOAmnee ajutati-ma. Va roog!love struck

10 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Nu are niciun drept sa se supere, din contra tu esti cea care ar trebui sa nu mai vorbeasca cu el:p.Mie nu mi se pare normal sa ii raspunzi asa unei fete mai ales iubitei tale, daca nu mai vorbeste cu tine eu zic ca nu e mare pierdere adica glume d-astea nu prea se fac decat intre baietiwinking

| LikeARollingStone a răspuns:

Eu cred ca acea ''revansa'' banuiesti si tu ce e, insa nu vrei sa recunosti.
Fa tu pe indiferenta si fa-l pe el sa se revanseze!

| selysol a răspuns:

Adica tot el e cu revansa dupa ce a zis acea replica? nu mai vb nici tu cu el ca daca te iubeste va veni singur la tinehappy

| Skat3r a răspuns (pentru selysol):

Pai si cand el o sa vorbeasca cu mine eu sa mai vorbesc cu el? intr-o saptamana merg cu el in tabara...

| selysol a răspuns (pentru Skat3r):

Pai intr-o saptamana se pot intampla multe te va suna in curand dacate iubeste si veti putea merge in tabara linistiti ca nu poate fi capat de lume dintr-o replica nevinovata poate el a vrut sa te faca sa razi iar tu ai luat-o prea in serios... eu sper sa va impacatiwinking succes

| Skat3r a răspuns (pentru selysol):

Da asta incerca sa faca. sa ma amuze dar ma suparat... Si acum nu stiu daca sa mai vorbesc cu el sau nu il lubesc dar tot timpul ne certam pentru niste lucruri banale. Si el zice ca e doar vina mea ceea ce nu ii adevarat.sad

| midu89 a răspuns:

Buna. adica el are tot dreptul sa se enerveze dar tu nu? el mai mult tea luat la misto....si ce? tu cu ce esti de vina ca el s-a enervat degeaba? dar sunteti de mult impreuna desi permite sa faca glume mai intime sau chestii din astea?

| Skat3r a răspuns (pentru midu89):

Pai suntem de 2 aani jumate.:-d

| midu89 a răspuns:

Prin asta trec si eu...si eu am o relatie plina de certuri si ne iubim enorm, si dupa cateva zile de despartire ne cautam pentru ca ne iubim. incercati sa treceti peste si daca nu si nu merge atunci va veti desparti

| Srobert a răspuns:

Nu te stresa atat, serios e prietenul tau si iti spune ca se "freaca" sa nu te revansezi nu are nici un motiv sa se supere, ascultama.