| raduspace10 a întrebat:

Doar ce mi-am luat carnetul dar nu prea am experienta. Sunt fumator si as fuma la volan. Ce ziceti, mi-ar distrage atentia fiind incepator?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ti-ar distrage atentia, evita macar 1 luna sa fumezi cand esti la volan.

| anamariarot a răspuns:

Mai bine oprești 2-3 minute sau cât îți ia să fumezi, dacă simți că nu mai ești la fel de stăpân pe tine și pe mașină când bagi tutun

| Krax256 a răspuns:

Daca tu te simti distras nu fuma. Mai obisnuieste-te cu covrigul si dupa aia poti sa si mananci si sa bei.