| marinutzataize42453 a întrebat:

Doresc un discurs pentru a ma alege colegii sefa clasei! Am scris unul dar doresc sa-l imbunatatesc!
Cel mai rapid si mai bun raspuns primeste funda!
Trebuie sa avem un discurs pana vinerea asta si as dori sa am cat mai multe voturi! Pana acum am asicurate 3 voturi+al meu! Cum as putea sa obtin mi multe? Doamna invatatoare nu ne da voie sa ii convingem pe copii dandu-le lucruri sau promitand lucruri.

Răspuns Câştigător
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Daca ma votati voi lupta pentru voi o sa va apar daca altii se i-au de voi, daca nu stiti ceva va ajut cu mare bucurie abia astept sa va ajut pe oricare dintre voi indiferent despre ce e vorba voi lupta pentru voi daca voi deveni sefa, dar oricum va voi ajuta ori ce cerere de ajutor e bine venita pentru mine.
Multumesc!
Sper ca ti-am fost de ajutor

| marinutzataize42453 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Mersi! am iesit sef secund!

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru marinutzataize42453):

Wow chiar de ziua mea tare!

| marinutzataize42453 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Dam...daca nu ma tradau unii in care aveam increderw, ieseam sef pim!
mersi oricuma! te pup!

4 răspunsuri:
| alexutzaioana a răspuns:

Mult mai bine era daca ati fi scris in limba romana... -.-