| SecretKiss a întrebat:

Doua cuvinte! SLABIRE RAPIDA! cum credeti ca as putea slabi considerabil in 2 luni. Voi manca supa de pui, insa ce exercitii, facute pe loc, in casa (cele mai eficiente de pe lumeee laughing ) as putea sa folosesc? multumesc anticipat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| SereSmile a răspuns:

Pei: sarituri, abdomene(incepi cu 20 dimineata-20 seara si pe zi ce trece maresti numarul de abdomene), pas alergator pe loc(cam 5 minute), joc de glezne (10 minute, uitandute la televizor ca sa nu te plictisesti laughing tot dimineata si seara) asta fac si eu si am slabit, depinde si de metabolismul tau
P.S. Mult noroc si rabdare ca sa slabesti big grin