| SecretKiss a întrebat:

Doua cuvinte! SLABIRE RAPIDA! Cum credeti ca as putea slabi considerabil in 2 luni. Voi manca supa de pui, insa ce exercitii, facute pe loc, in casa (cele mai eficiente de pe lumeee laughing ) as putea sa folosesc? Laptele ma poate ajuta? Cum si in ce cantitati pe zi? Multumesc anticipat. FUNDA!

2 răspunsuri:
| alinadumi a răspuns:

Poti slabi daca faci exercitii fizice, tii o dieta si daca folosesti niste metode care sa-ti intensifice arderile. Eu am folosit pentru asta suplimentele acaiberry900.

| 1231wdsa2 a răspuns:

Laptele are grasimi. Nu sta cu supa, pana la 12 stai fara nimic, la 2 iei ceva de mancare si seara mai mananci legume ( ca cartofi dar fara ulei mult). Bea apa.