| SecretKiss a întrebat:

Doua cuvinte! SLABIRE RAPIDA! cum credeti ca as putea slabi considerabil in 2 luni. Voi manca supa de pui, insa ce exercitii, facute pe loc, in casa (cele mai eficiente de pe lumeee laughing ) as putea sa folosesc? Laptele ma poate ajuta? cum si in ce cantitati pe zi? multumesc anticipat. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Atii ce inseamna Slabire rapida?Crede ma ca daca ai stie cum vei arata dupa aceasta slabire rapida crede ma ca ti ar mai fi teama sa te mai uiti in oglindalaughingNu vei mai avea ce sa vezi decit cum iti cade"Pielea de pe tine...laughingCrede ma nu vorbesc tampeniiAsa ca mai gandeste te la aceasta slabire Rapidalaughing)

| VadTot a răspuns:

Atii ce inseamna Slabire rapida? Crede ma ca daca ai stie cum vei arata dupa aceasta slabire rapida crede ma ca ti ar mai fi teama sa te mai uiti in oglindalaughingNu vei mai avea ce sa vezi decit cum iti cade"Pielea de pe tine...laughingCrede ma nu vorbesc tampeniiAsa ca mai gandeste te la aceasta slabire Rapidalaughing)