| AnoNyMuSeR13 a întrebat:

Dragi oameni, avand in vedere ca plec la facultate in alt oras, am o alegerea grea de facut cu care sper sa ma puteti ajuta: Laptop, telefon sau bicicleta. Voi ce ati alege in locul meu?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, eu as alege acel lucru pe care-l am mai vechi si mai putin performant. Daca ai deja un laptop bun dar telefonul mai vechi, ia telefon, daca ai telefon mai bun, ia-ti laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va parea putin superficial raspunsul meu, dar eu cred ca as alege telefonul sau laptopul fiindca biciclete sunt de inchiriat si, in plus, poti face miscare si cu picioarele, daca ma intelegi.

| Anna121 a răspuns:

Laptop clar, iti va fi util pentru facultate mai mult decat telefonul.

| piersicuta9000 a răspuns:

Laptop. Deoarece la o facultate ai mare nevoie de un laptop bun pentru ca ai multe proiecte de facut...