| kasandra111111 a întrebat:

Dragi prieteni am nevoie de un sfat rapid
deci m-am recombinat cu un prieten cu care am fost in primavara dar fosta lui prietena are ciuda pe mine si ma tot ameninta ca mai bine ma despart de el cat mai repede pana nu iese urat si tot incearca sa ne desparta ba baga minciuni ca s-o sarutat cu alta si chestii de genul, subliniez ca nu am cum s-o paruiesc e cu 2 ani mai mare si e in stare de multe dar nici nu vreau sa mai fac greseala sa ma despart de prietenul meu pentru ea, am facut odata asta si mi-am dat seama ca am gresit! deci ce sa fac sa ma lase in pace ca nu o mai suport de acum!?

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Ignoro,nu o mai baga in seama.
"Desteptul cedeaza primul"
Bafta!

| passyon22 a răspuns:

Daca ti-e frica sa o infrunti poti merge si la politietongueIi spui ca ai fost amenintata. punct

| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai sa nu-ti mai pune mintea cu ea... nu o mai baga in seama. ea incearca sa te enerveze pentru ca vrea ca tu sa-l cedezi pe prietenul tau...mai bine ar fi sa o ignori si sa nu-i dai atentie
baftawinking

| kasandra111111 explică:

Nu am cum sa o ignor ca ma gaseste prin oras e nebuna e in stare de orice!
nu glumesc