| anonim_4396 a întrebat:

Dumping pHisical memory îmi apare cu un ecran albastru! Ce pot să fac la pc?

4 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Cel mai probabil e de la memoria RAM incearca sa mai adaugi cativa sau daca nu merge refa windows! funda?

| VladimirPutin a răspuns (pentru alxp):

Normal că e de la ram și nu e de la windows ca l-am mai instalat de câteva ori!
pe lângă 4 gb să mai bag 4 sau ce zici tu?

| alxp a răspuns (pentru VladimirPutin):

Incearca sa mai bagi 1 sau 2 sau daca nici asta nu merge sterge tot ce nu folosesti

| VladimirPutin a răspuns (pentru alxp):

Pe calculatoare cu 128 mb ram chiar mai slabe nu se întâmplă chestia asta niciodată chiar dacă sunt supraîncărcate
nu știu ce rost ar avea să mai bag ram și n-am avut niciodată softuri prea multe instalate