| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Dupa despartire am ramas prieteni, am mai vorbit, a zis un lucru ce m-a deranjat si nu ne-am auzit timp de 6 zile. Dupa tot el imi scrie, dar tot el e sec, avand in vedere ca il intrebam cum este, dar simteam ca nu este, era cam sec si sictirit. Un prieten mi-a dat tag la o poza care scria,,cine te face fericit", si-am comentat,,si eu te iubesc". Faza-i ca noi facem lucrurile astea la caterinca. Dupa, îi trimite ss lui si îi spune,, oooo" si el îi zice ca-i la misto dupa care i-a zis ca-si retrage,, ooo". Apoi îmi trimite mie ss si imi spune,, cata iubire in aer". Eu nu inteleg? Il deranjeaza sau e sarcastic? Dupa despartire tot el imi scria, a si zis ca nu vrea sa ma detasez de el. Acum cand mi-a scris a fost sec. Eu nu mai inteleg, chiar m-ar ajuta un sfat. Mersi

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa e iubirea la caterincă și la mișto, prin sms.
Un sfat este să te clarifici ce vrei de la ea.
Și să-i spui ei, ce vrei.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să te hotărăști ce vrei de fapt.
Dacă încă mai simte ceva pentru tine e normal să se supere când vede așa ceva. Sau pe tine nu te-ar deranja dacă el ar comenta la ecaterină te iubesc altei fete?
Care a fost motivul despărțirii?

| Mynameis93 a răspuns:

Îi e dor de tine. Dar orgoliul nu îl lasă. Te vrea, dar orgoliul e prea puternic.