| MidnightSun a întrebat:

deci eu plac un baiat. si e f. posibil sa simta si el ceva acolo cat de mic pentru mine. cum ii arat ca-l plac tinand cont ca'i a8a, eu a7a, si vorbim foarte mult pe messenger, pentru ca life ne vedem la scoala si-n oras si nu prea vorbim in afar de salut ce faci, unde mergi(in pauza la scoala noi iesim prin oras ca' avem scoala in centru') as vrea sa-i sugerez ca-l plac cat mai subtil, dar sa-si poata da seama. spre ex ii tot >daubig grin< si i-am zis azi un "te iubesc>big grin

1 răspuns:
| norik a răspuns:

Ai putea sa-l chemi la un suc sau sa-i propui sa va intalniti.Baga-te in seama cu el.atingel "din greseala" si dupa iti ceri scuze. dulcegarii din astea... dar niciodata sa nu ii spui la un baiat cu adevarat ce simti asa direct.incearca prin comportament sa il faci sasi dea seama ca simti ceva pentru el... Sper ca ti-am fost de folos.Succes.