| Lyndsey a întrebat:

Dupa parerea voastra daca doi se plac, cine ar trebui sa faca primul pas, fata sau baiatul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bebelusha93 a răspuns:

Din totdeauna am auzit ca baiatul trebuie sa faca primul pas.
Dar parerea mea este ca poate si o fata sa faca lucrul acesta fata pic de teama sau rusine.Pana la urma nu ai nimic de pierdut, doar de castigat.
Daca fata face primul pas, cu singuranta baiatul (daca o place) va fac si el al doilea paswinking si uite asa ia nastere o relatietongue

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Depinde. Dacă fata are mai mult tupeu, poate face şi ea primul pas, cu toate că băiatul ar trebui să'l facă.

| MarYan00 a răspuns (pentru Tweetymrrr):

Corect! laughing ala mai cu tupeu

| Rayyy a răspuns:

Bună,
După părerea mea, este de datoria băiatului să iniţieze o relaţie. În general, fetele sunt prea timide ca să facă primul pas iar majoritatea lor se aşteaptă ca cealaltă persoană să facă o aluzie sau să aducă subiectul în discuţie.
Cu toate acestea, nu este exclus ca o fată să înceapă o relaţie! Totul depinde de sentimente şi de momentul în care se află cei doi.

| CrazyTeenager a răspuns:

Al treilea, daca nu se grabeste bulangiul rolling on the floor.

| Keyko a răspuns:

Baiatul, desigur.
asta ar dovedi ca este un gentleman.

| NoNameSiPunct a răspuns:

Baiatul dar in unele cazuri se poate si fata

| Pitzipoanca a răspuns:

Baiatul.

| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

Baiatul

| AdaMariaCostin2002 a răspuns:

Baiatul... funda?