| Sice a întrebat:

Incredibil! Fetelor cat este de adevarat faptul caci va plac, si chiar va uitati la fesele unui baiat? Se pare ca asa cum noi ne uitam la sani si fund tot asa si voi la fesele noastre.Nu de alta dar o sa ma ocup de fese mai mult la sala daca va placlaughing. Deci? Uimiti-ma!

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Pai poti sa incepi sa mergi la sala, zic eulaughing
este total adevarat ca si p noi fetele ne intereseaza fesele vostre si patratelele sau burtica voastra sau chipul vostru, la fel d mult cum va intereseaza si p voi sanii si fundul nostru.singura problema e ca noi nu reunoastem, si mai ales nu in fata voastra.
dar daca tot e asa...eu recunosc! ma intereseaza fesele unui baiat, nu sunt p primul loc, dar ma intereseaza...si nu imi plac neaparat baietii cu patratele.cred ca baietii cu burtica au un farmec aparte.

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu ma intereseaza fundul unui baiatlaughing conteaza capul.pe ala sa-l muncestihee hee

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fetelor si Doamnelor, ce-ar fi sa va uitati mai mult si mai bine la caracter si suflet, decat la "carnitze"?! - nu de alta, dar ati fi mult mai castigate! ganditi-va strict comparativ, temporal, cum si cat, cu care aveti de a face mai mult, de-a lungul timpului?!

Strazile si salile sunt pline de corpuri lucrate, dar. cam atat! - in general! - bineinteles, exceptiile confirma regula!

| stresu a răspuns:

Multe fete practica "sportul" asta, desi eu nu ma numar printre ele. Totusi daca vrei o fata de calitate pentru o relatie lunga "lucrreaza" creierul si abilitatile de a purta o conversatie decenta si mai lunga de "cf" si "te besk" ca vad ca e la moda.
Oricum, incurajez sa fii in forma ca e santosthinking

Janina
| Janina a răspuns:

Da, ma uit big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Ma uit si imi place sa vad un fund frumos si bombat!smug Chestia e ca raman cu privitul, nimic mai mult!

| Ana_6509 a răspuns:

Idem @ I'mPerfect(a).

| cretzufinish a răspuns:

Unii dintre voi nici nu aveti asa ceva in pantaloni, deci nu am la ce sa ma uit. Lucrati in continuare laughing) Si oricum degeaba are fund daca gandeste cu el.

| Ana a răspuns:

Pai eu recunosc big grin ma uitbatting eyelashes doar trag cate o privire cu coada ochiului big grin

| LCD a răspuns:

Eu una, ma uit!
adica de ce nu laughing
bine.nu ma uit intentionat.sau vad un tip care arata bine, si ma uit la fundul lui, nu...doar daca imi atrage atentia fundul lui.
unii baietii.chiar au niste fese... pff laughing super

| SiMpLa a răspuns:

Uneori ma uithee hee dar nuprea are importanta mai mult ma uit la comportament ...asa ca adaca vrei sa fi atragator lucreaza la asta.by

Răspuns utilizator avertizat
| adryanna_7314 a răspuns:

Da dc s mint! ca si eu m uit! dar nu conteaza numai cum arati l corp...conteaza si cum vb, cum te comporti, cum te imbraci...

| BabyPink a răspuns:

De acord cu @izabella03! big grin

| eneeda a răspuns:

Pentru mine un barbat frumos trebuie neaparat sa aiba un fund apetisant...altfel nu il consider atragator! Fundul unui barbat spune multe despre activilitatile lui "sportive"! Natura mai dezavantajeaza pe cate unii insa ei isi pot lua revansa prin multe tehnici placute de a-l avea apetisant (cum imi place mie sa ii spun)! asa ca pune mana si urca scari cat mai multe si mergi la fotbat...si fa "sport" nu mult da de calitate! toate cele bune happy

| alisuncik a răspuns:

De obicei ma uit la fese sau la ochi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HmmmsmugDepinde de la persoana la persoanabig grin, da unele se uita la fese, altele la ochi si altele...sa-ti zic? la fundsmug
Asa ca ai grija de ceea ce te ocupibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat daca poti sa iti faci fesele albastre!
Imi plac ochii albastri, deci doar asa cred ca m-ar atrage!
Spor la pictat!

| A. a răspuns:

Da, ne uitamlaughing)
Majoritatea fetelor, acum depinde.:*