| Neymar2 a întrebat:

E adevarat ca la liceu, indiferent de profil te ia de la 0? happy

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Pai la inceput iti da niste teste initiale sa vada la ce nivel esti tu si la ce nivel e clasa!
depinde de note daca st numai 9 si 10 nu are de ce sa te ia de la 0
dar daca media pe clasa e de 3, 40 cum a fost la noirolling on the floor
acum depinde
profesorii au anumite lectii de predat
asa e in condica lor sau ceva de genu
trebuie sa ne predea anumite lectii
si daca profesoru vrea sa ne ia de la 0 adica sa ne invete tot cum a facut cu noi la engleza ca eram varza si ne-a luat de la verbul to berolling on the floor
dar daca nu vrea cum a facut aia de mate isi preda lectiile care trebuie sh noi nu intelegem nimic
deci depinde de profbig grin
succes:X

| peste2009 a răspuns (pentru wolder):

Ba depinde pentru ca acum testele initiale se dau de la guvern si nu se mai poate copia deci vor fi note...

| wolder a răspuns (pentru peste2009):

Da, oricum cred ca e o tampenie chestia asta care a dat-o guvernul.sa dam teste initiale ca sa le compare cu cele de la sfarsitul anului!
Aceiasi parere o au si profesorii ca e o mare prostie fiindca noi nu ne dam silinta pentru ca notele oricum nu se trec-n catalor, dar oricum ce conteazaoh go on dovata st notele toate sub 5laughing

| peste2009 a răspuns (pentru wolder):

Da asa o sa se dea mereu... da ai mare dreptate nimeni nu isi da silinta

| peste2009 a răspuns:

Nu dar te ia de la nota 2-3 depinde de profesor poate sa te ia si de la 1 dar de la 0 niciodata funda te rog

| wolder a răspuns (pentru peste2009):

Nu intelegi la ce a vrut sa se refere