| qwerty1234 a întrebat:

E adevarat ca se pot controla visele? Daca da spuneti-mi si mie cum e pentru ca eu nu am reusit pana acum laughing, nu visez foarte des deci nu prea am avut ocazia sa incerc.

5 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

De ce ai vrea sa-ti controlezi visele?thinking

| qwerty1234 explică (pentru MMadalina):

Pentru ca am citit pe net cum spuneau altii cat de tare e sa iti poti controla visele, poti face tot ce vrei si vreau sa vad si eu cum e big grin.

| MMadalina a răspuns (pentru qwerty1234):

Serios?! Nu cred asa ceva. Daca reusesti acest lucru sa ma anunti si pe minewinking

O zi buna!happy

| Cata_8193 a răspuns (pentru MMadalina):

Am reusit eu, nu e greu tongue trebuie sa iti aduci aminte ca e doar un vis.Si dupa o sa iti fie simplu sa il controlezi big grin

| NewDivide a răspuns:

Pai cand visul nu iti place. Gandeste la ceva care ti-ar putea face placere. Gen, sa fi langa vedeta care iti place. Atunci cand visezi, creierul tau e inca activ.