| Anonim2938 a întrebat:

E bine sa te speli k sapun pe fata? Mi-au aparut ff multe cosuri pe frunte, pentru ca m-am dat cu pasta de dinti pe fata. am crezut k imi trec, dar au aparut ff multe si sunt rosiistraight face Cu ce pot sa ma dau pe fata? Natural.nu mai vreau cremee.si vreau sa stiu daca e bine sa ma spal k sapun pe fata.

1 răspuns:
| BluX a răspuns:

Da este bine daca te speli cu sapun pe fata.nai de ce sa-ti faci probleme pentru asta.nu patesti nimicwinking tata e doctor si mi-a spus, crede-ma ca nu e nicio problema big grin