| anonim_4396 a întrebat:

E intamplare/greseala nu crezi ca o vei uita vreoata? la mine uitati cum incepe: doi colegi nebuni unul din a 6 a (cu mine in clasa) si unul din a 8 a se bateau in curtea scolii. un coleg drag mie (srrgiu din a 7 a) a sarit sa i desparta. eu nu prea eram atenta la ei ci ma uitam in sus la fatada scolii unde la toate feredtrele erau copii care se ingramadeau sa vada ce se intampla. dupa cateva minute a venit directoarea rosie ca un rac si l-a luat de o "aripa" pe sergiu si pe ceilalti doi. dand toata vina pe sergiu care doar a vrut ca ei sa nu se raneasca. imi pare rau si acum ca nu i am spus directoarei adevarul dar la cat de nervoasa era cred ca ma pedepsea un an ca ma bag. deci la voi?

Răspuns Câştigător
| Buii a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci sa te ii spui directoarei ce s-a intamplat! Acel Sergiu iti este prieten bun si ar fi foarte frumos din partea ta sa il ajuti. Directoare nu are ce face daca anunti, tu doar erai martora!

| firefox6 a răspuns (pentru Buii):

Doar ca asta s-a intamplat in decembrie si toti au uitat. imi cer scuze de greselile de ortografie eram f grabita cand am postat intrebarea si scriu de pe tastatura telefonului. doar acum am observat ce impresie proasta dadeam scriind ca o agramata;-)

2 răspunsuri:
| KfsCrossfire a răspuns:

BEEP. =) Nu, nu mi s-a intamplat si nici nu sper sa se intample (daca sunt implicat intr-o bataie, bat pe toti). Deci... nu, nu mi s-a intamplat.