| Igefectivedi a întrebat:

Eram in pauza si am luat-o pe iubita mea in brate, ne-a vazut directoarea si ne-a intrebat daca nu avem alta treaba.
E ceva gresit in a te lua in brate cu cineva in timpul pauzei in curtea scolii?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este total inadecvat si incorect sa te pupi, sau sa ai gesturi intime la scoala.
Ia de citeste regulamentul scolar, ca va duceti acolo sa invatati doar, nu sa va iubiti, pupati, pipaiti samd.

Putin respect pentru profesorii vostri si pentru unitatea aia de invatamant!

| pufulescu0o a răspuns:

Nu este nimic gresit, doamna directoare era doar invidioasă fiindca la varsta ei nu are parte de atentie din partea barbatilor si hopa-hopa pasional!

| Violleta2022 a răspuns (pentru pufulescu0o):

Cateodata dai niste rapsunsuri de tot rasul, ca asta aici...cum sa fie o directore invidioasa pe ceea ce copii nu au voie sa faca la scoala?
Tu cuplezi creierulasul ala cand comentezi asa ineptii pe forum?

| wahaha a răspuns:

Nu e gresit tongue