| AdrianaPopa98 a întrebat:

E normal la virsta de 15 ani sa ai prima relatie sexuala?

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi daca ai mai astepta 2-3 ani.

| Dragonfly6 a răspuns:

Nu e normal. Corpul nu e dezvoltat destul si te poti imbolnavi.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Nu, nu e bine, nu esti bine dezvoltate psihic si fizic.Ar fi bine sa iti incepi de la varsta de 17-18, daca in viitor nu vrei sa fii bolnava, atunci varsta e 17-18.

Sursa raspuns : http://www.tpu.ro/......e-bine-de/ (Aici poti citi mai multe opinii si sa iti faci tu propria parere.)

| AdrianaPopa98 explică (pentru đɾεαmεɾ):

Mersii

| AdrianaPopa98 explică (pentru đɾεαmεɾ):

Suntem impreuna de 3 ani si 9 luni si el vrea ceva mai mult.
P.s si el are 16 jumate

| Dulcika50 a răspuns:

Nu...e mult prea devreme.Esti doar un copil

| AdrianaPopa98 explică (pentru Dulcika50):

Sunt cu el impreuna de 3 ani sh 9 luni. Vrea ceva mai mult si el are 16.