| Necunoscutu92 a întrebat:

E okay sa ma fac ca am iubita? Avantaje, dezavantaje?

Răspuns Câştigător
| Selenamontoya a răspuns:

Nu,categoric nu e ok, dacă vrei sa pari unul din pustii aia cocalari care efectiv nu au cu ce sa iasă în evidenta decât scoțând aberații pe gura, ai drum liber în a te preface..totuși chiar îmi pare rău pentru tine și pentru băieții care cred ca impresioneaza o fata dacă o fac pe.a interesantul și încep sa inventeze aberații, eu zic sa te maturizezi poate o sa.ți faci una pe bune, ori vrei sa te prefaci ca sa impresionezi o fata și în cazul ăsta crede.mă ca o sa pari ultimul penibil, ori ca sa te dai mare în grupul tău de băieți.În ambele cazuri ai fi penibil deci concluzie, nu.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avantaj, pasarica la indemana si gura 2 in 1 - companie in oras, la cumparaturi (daca stie sa faca mancare e un avantaj), tine de urat. Dezavantaje: altul poate sa ti-o fure, Facebook-ul, whattssap pericol iminent pentru disperati care sar in gatul ei pentru a obtine un sex sau ca partenera de scurta durata tot pentru sex, ea te poate insela daca vrea, poate sa fie pe interes, nu e femeie de casa.

| darrio2007 a răspuns:

E ok sa-ti faci o iubita nu sa te faci ca ai o iubita. Nu ai nimic de castigat, ci dimpotriva. Vei fi de rasul celor care te cunosc.
Avantaje 0, dezavantaje, o gramada.

| Andreeush a răspuns:

Sa te prefaci ca ai iubita?
Cu ce te ajuta asta?
Cu absolut nimic, pana la urma tot se afla adevarul iar cel de care vor rade toata lumea esti tu.

| Csander a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu vei fi considerat peost, nu doar mincinos. Nu esti smecher. Si nu esti special deloc daca ai o iubita.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu e ok sa te prefaci. Poate vei fi prins și încoronat ca mincinos și prefăcut. Avantajul e ca pentru o vreme o sa creadă cineva ca dacă ai iubita ești șmecher sau ce vrei tu sa realizezi dar mai târziu cineva își va da seama ca te prefaci și nu va fi de bine.

| Horus35 a răspuns:

Sper să se termine "moda" de a avea iubit/iubită și relațiile să se bazeze într-adevăr pe dragoste.

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Horus35):

Unul din trendurile care trebuia sa moara in 2018