| theonefy a întrebat:

E un grup de baieti care stau in pauze langa clasa meah si sunt si cativa draguti in fine. dar avem o colega care nu ii chiar foarte frumoasa si zic cand trece pe acolo ma, ce "buna" i asta.cum sa fac sa zica la fel despre mine? fara sa le zic ceva

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna Theonefy.
Sa'ti explic cum sta treaba. Desi sunt fata, stiu ce baietii se uita numa la fu***, si de asta zic la aia "whoaa, frate ce buna'i ma asta".
Tie ar trebui sa-ti spuna " Ce frumoasa e!", daca vrei sa fi respectata, nu o carpa. Eu zic sa incerci sa te imprietenesti cu ei, poate iese ceva.
Bafta!:*

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sa te imbraci dragut, sa te aranjezi dragut si sigur o sa zica si asta despre tine!

| dorinyo a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti si sa te faci observata:moda, zambet, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei avea si tu clipele tale de glorie cand vei da maimuta la englez.acum ei se uita la fund si la piept, la coapse.ii admira corpul.dar omul mai are si suflet.