| theonefy a întrebat:

E un grup de baieti care stau in pauze langa clasa meah si sunt si cativa draguti in fine. dar avem o colega care nu ii chiar foarte frumoasa si zic cand trece pe acolo ma, ce "buna" i asta.cum sa fac sa zica la fel despre mine? fara sa le zic ceva

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai daca ea e buna, e normal sa spuna asta.Dar daca tu nu, nu ai ce face.nu ai cum sa ii faci sa spuna asta din moment ce nu esti buna.si cand spui " buna", trebuie sa ai fundul mare.etc

| andreeutzaa a răspuns:

Si de ce ar fi important sa iti zica? Multi baieti apreciaza o fata nu doar pentru frumusetea fizica dar pentru ca are fascin ceea ce o face frumoasa. Oricum nu trebuie sa faci nimic, pentru ca oricum ei fac ce vor, nu poti sa obligi persoanele sa zica ceva.