| Roman_Gheorghita_2000 a întrebat:

E vreo sansa sa scap de roseata de pe obraji o am de 2 luni?
Puteti sa-mi spuneti ce sa fac sa reduc din ea?

Răspuns Câştigător
| simina001 a răspuns:

Probabil e o iritatie. Cauta pe Facebook cremele de la Derma E, au acolo pentru diferite probleme si sunt din ingrediente naturale! dar ar trebui cel mai bine sa consulti un medic dermatolog ca sa nu iti faci rau singur.

| Roman_Gheorghita_2000 explică (pentru simina001):

Asa,dar am citit si ar putea sa fie cuperoza

| Roman_Gheorghita_2000 explică (pentru simina001):

Posibil sa fie cuperoza

| simina001 a răspuns (pentru Roman_Gheorghita_2000):

Foarte posibil, de obicei daca persista atat de mult timp roseata acesta este diagnosticul. Dar nu iti recomand sa faci nimic in privinta asta pana nu te vede un medic.

7 răspunsuri:
| Roman_Gheorghita_2000 explică:

Invata sa scrii prietene!

Răspuns utilizator avertizat
| Roman_Gheorghita_2000 explică (pentru JackVrăbioiul):

Ce e 'sloboz cocare '?

| Roman_Gheorghita_2000 explică:

Si ai de gand sa ma dau cu sperma pe fata cretinule?