| Rippp a întrebat:

Elooo,cum ma pot baga cu un baiat in seama? Adica il cam plac si dea...e englez btw..si nu stiu cum sa ma bag cu el in seama ca sa nu rada de mine sa zica ca gen " aa m-a bagat in seama, ce ciudat" sau chestii de genu :/. Sau sa rada de mine
Deci help me plz

3 răspunsuri:
| Ramses_Ady_1999 a răspuns:

Pai incepe cu un buna. la care el va răspunde cu salut/buna, după de unde ești. ce îți place să faci etc. și na va improeteniti

| Rippp explică (pentru Ramses_Ady_1999):

Imi e rusine sa l bag in seama pentru ca el sta cu baietii lui si ies afara in pauza pe cand eu stau la cantina :p si... Nu ma pot duce asa deodata la el '' buna " si dupa sa.plec sau ceva pentru ca dupa zic ca s nebuna laughing...

| NadarraXD a răspuns (pentru Rippp):

Cauta o prietena si plimba-te de cateva ori prin fata lui, pe acolo. Daca se uita la tine, arunca-i o privire senina cu un zambet pervers/dragalas, depinde de felul tau si, daca se aseaza undeva, aseaza-te si tu tot prin preajma, in raza lui vizuala, dar de data asta nu te mai uita la el, doar in ansamblu, sa zic, si vorbeste cu prietena ta doar. Restul va face el, daca te place