| Ea a întrebat:

Este adevarat ca se ingheata anul si o sa rpetam vrand-nevrand clasa a VIII-a?

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred, nu se joaca nimeni cu asa ceva.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu cred! nu am auzit de asa ceva...

| Mo a răspuns:

Eu nu am auzit nimic de acest gen...

| dEutSa_8892 a răspuns:

Nu este adevarat, mai sunt 8 saptamani de scoala, ar fi prea idioti sa ne puna sa repetam anul scolar.pentru o neintelegere intre ei

| anonim a răspuns:

Nu va fi posibil.asta este numai in mintea aia''creata''a liderilor de sindicat.sa iasa ei in fata.

| Ea explică:

Mama unei colege este profesoara si a spus ca ei intra in greva pe 5 mai, adica marti cand ar trebui sa dam prima teza. Va dati seama ca asta ar da peste cap tot sistemul.

| gabimaris a răspuns:

Sa speram ca nu, este adevarat ca demnitatea cadrelor didactice tinde spre 0, dar poate se vor gandi si la cei aflati in situatia mentionata de tine! De fapt statul nu protejeaza in niciun fel invatamantul chestie care ne afecteaza pe toti mai devreme sau mai tarziu indiferent de care parte a catedrei ne aflam!

| Princessee a răspuns:

NU! Evident ca nu!

| Ioonela a răspuns:

Inca nu se stie sigur daca se ingheata anul.

| Ioonela a răspuns:

Nu mai fac profesorii greva deci nu mai ingheata nici anul.

| flori_8244 a răspuns:

NU.ESTE AN ELECTORAL.NU RISCA BOII DE POLITICIENI SA SUPERE ELECTORATUL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de guvernanti, de profi, nimic nu-i clar. nu inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încă se negociază salariile profesorilor, nu este nimic bătut în cuie.
Pa, pa.

| veronica74 a răspuns:

Nu este adevarat, s-ar pute ca teza de marti sa nu se tina, dar urmatoarele sigur se tin, se va schimba ceva, nu ramane asa

| veronica74 a răspuns:

Nu este adevarat, se va schimba ceva