| Ioana990 a întrebat:

Este adevarat ce se spune despre balul bobocilor? Sunt putin nehotarata daca sa merg sau nu. Va fi supravegheat de profesori sau vor fi doar elevi? Cum a fost pentru voi balul bobocilor, se merit sa merg?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ați fi doar elevi, ați da foc localului.
Balul constă în partea artistică, unde vezi concurenții, "calitatea" depinde de temă și cum se prezintă ei, și petrecerea. La petrecere e plin de elevi din liceul tău și alte licee din oraș. Și desigur, profesori.
În mare întâlnești lume și pierzi timpul, iar profesorii mai mult sunt acolo în caz că se întâmplă ceva.

| ABCD122 a răspuns:

Cel putin la Balul din liceul meu, unii profesori vin sa asiste si ei, profesoara de BIO e in juriu laughing, si cu siguranța nu o sa va lase singuri.

| Eli2007 a răspuns:

La acea petrecere de după concurs vor fi si profesorii liceului. Asta e un lucru nor