| RaulMA a întrebat:

Este cineva aici cu--care as putea vorbi, am o stare de câcat. Plâng de 15 minute si incerc sa ma abtin dar nu pot. Si vreau sa vorbesc cu cineva. Va rog nu luaţi asta in bătaie de joc, nu e amuzant.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani Raul? 9-10 ani?
Mama nu-i acasa sa te poate auzi?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai... Ce ai patit?

| RaulMA explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am fost dezamăgit de ceea ce iubesc...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RaulMA):

Acorda-ti timp, si o sa te vindeci.
Cauta-ti ocupatii linistite (Youtube - stand up, vloggeri interesanti, etc). Sau vreun joc captivant.
Cand te saturi de situatie, o sa incepi sa cauti alta.

| RaulMA explică (pentru NoTurbinaNoGood):

E aiurea. Crede-ma. Eu mereu incerc sa fac sa fie bine, ea ma ia de prost.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RaulMA):

Iti transmite un mesaj: nu mai incerca. Chiar daca, probabil nici ea nu-si doreste sa incetezi.
Am trecut prin asa ceva, am suferit, a suferit si ea, ne tot certam, am batut-o, i-a placut, n-o mai placeam, a devenit geloasa ca ieseam cu o prietena de-a ei, am profitat, m-am culcat cu aia, am facut-o pe ea curva (ca era combinata cu altul de 2 ani, traia povestea aia cu mine si ma facea gelos si cu altii), s-a suparat, n-am mai cautat-o, de 1 an si cateva zile n-am mai vorbit absolut deloc. Prietena ei e chiar simpatica.
Capul sus!

| Mrfear a răspuns:

Ai familie? As vorbi eu cu tine dar o intrebare cati ani ai? Ce clasa esti?

| RaulMA explică (pentru Mrfear):

18 ani clasa a 12 a. E ceva aiurea. Nu copilăresc. Ma simt ca dracu.

| Mrfear a răspuns (pentru RaulMA):

Nu ai prieteni in clasa? Adica nu stiu ...de ce la 18 ani sa razi de altii...