| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa ai prieten/iubit la 12 ani? Dar sa va sarutati frantuzeste?

5 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Foarte normal.ce are?happy

| Zapacitaaaa a răspuns:

Da sigur ca este normal, cat despre sarut... hmmm... cred ca este ok si cu sarutul. Bafta :*

| Deedeek a răspuns:

Nu am nimic impotriva, insa mi se pare al dracu' de ciudat. La 12 ani abia invatasem sa ma tin singur de putulica incercand sa nu dau pe mine, iar altii au parte de french kiss. Bravo lor, se pare ca lumea evolueazabig grin

| bendis92 a răspuns:

Daca ambele tabere sunt de acord, de ce nu? In plus e sanatos, trust mewinking

| fetitaandreeea a răspuns:

Nu.ce intrebare prosteasca! e o chestie naspa
da! pa