| S3S3an a întrebat:

La citi ani e normal sa ai un prieten adica iubit? Voi la citi ani ati avut?

Răspuns Câştigător
| Ipanda909 a răspuns:

Depinde de persoana, eu am avut prima data un iubit in clasa a7-ahappyDar mai bine pentru tine sa nu ai asa curand pentru ca te desconcentreaza total.Te lasi de invatat numai pentru a vorbi cu el sau a te intalni! happy Da, e foarte normal asta si poti avea unul dar care sa te aprecieze! happy Sper ca te-am ajutat! happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Est normal acolo dupa 16-17 ani dar daca simti nevoia sa ai un prieten ti-l poti face si mai repede

| Park1Suin a răspuns:

Nu am avut, dar cred ca la 14 ani.Si nu chestii serioase.Doar tinut de mana si sarutat.

| iusy98 a răspuns:

Depinde de cum arati rolling on the floor

| MarianAlexandru17 a răspuns:

Dragostea nu are varsta.