| Carina2 a întrebat:

Este o fata cu care vorbesc pe internet de o lunga perioada de timp si eu mereu ii scriu..adica..nu stiu ce sa cred.Ea nu imi scrie niciodata, mereu eu ii scriu.In fiecare zi. Daca mi-a scris de 3, 4 ori e mult.Ce sa inteleg din asta? Adica, de ce nu imi scrie niciodata?

2 răspunsuri:
| Lyndsey a răspuns:

Buna! Cel mai bine este sa o intrebi tu, doar asa vei afla.
De exemplu, odata, am vorbit si eu asa cu cineva. Tot imi trimitea mesaje, iar eu eram draguta si ii raspundeam. Pana la urma, niciunul din noi "nu a mai dat semne de viata", asa ca ne-am indepartat. E mult mai bine asa, fiindca amandoi am ales alte drumuri in viata. Mult succes!
P.S.big grinaca tii cu adevarat la ea, nu o lasa "sa plece"!

| mykydutza08 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar se pare ca doar tu vorbesti cu ea, mie mi-se pare ca nu este dispusa sa va imprieteniti, poate ar trebui sa cauti pe altcineva de care sa te apropii. Funda.