| Carina2 a întrebat:

Am o prietenie cu o fata, pe internet de aproape 1 an..Si nu stiu ce sa cred.Ea nu imi scrie niciodata,mereu eu ii scriu. Daca mi-a scris de 3, 4 ori e mult.Ce sa inteleg din asta? Adica, de ce nu imi scrie niciodata?

2 răspunsuri:
| CosminHD3D a răspuns:

Eu zic sa ii propui sa va intalniti daca iti raspunde, daca nu las-o frate, este posibil 75% pusa(sau pus) pe misto

| Carina2 explică (pentru CosminHD3D):

Imi raspunde mereu.Dar am senzatia uneori ca nu vrea sa vorbeasca cu mine..Adica,nu inteleg de ce in fiecare zi ii scriu eu, si ea niciodata.