| anonim_4396 a întrebat:

Este o problema daca am 16 ani si nu am avut iubit? Vad ca in jurul meu se pune mare pret pe acest lucru. Eu vreau sa gasesc pe cineva potrivit si sa nu ma arunc in brațele oricui. Ce credeti?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu, fa-i ce te face pe tine fericita, nu te lua dupa ei. DE obicei cei care se conformeaza dupa regulile societatii, nu sunt fericiti.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu e nici o problema cu felul in care gandesti. Bravo ca esti asa! Nu trebuie sa te arunci in bratele oricarui baiat. O sa vina si vremea ta. :p

| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani nici nu-i indicat sa ai iubit!
Iubitii se fac mai tarziu, cand esti mai matura, cand stii ce vrei si ce cauti, cand poti s ai sex fara probleme, cand poti sa risti s aramai insarcinata, pentru ca ai deja o profesie si un venit si poti sa decizi a pastra bebelusul...
Eu cred ca ar trebui sa te focusezi pe scoala si dupa terminare sa-ti cauti in baiat, nu se at arunci disperata dupa primul venit, ca vei ramane cu buzele umflate de dezamagire.

| OldSoul a răspuns:

Rabdare, daca mai trec 10 ani si tot nu ai iubit, atunci e o problema, pana pe la 20 si ceva de ani, nu e neaparat mare drama sa nu ai iubit, problema e de la 20 de ani in colo.

| Caro34 a răspuns:

Ideea este super buna! Ai suficient timp pentru asta! Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci ce vrei.Nu trebuie sa te iei dupa altii.

| Xdreaper21 a răspuns:

Is mandru de tine
Esti super daca nu te arunci la toti in brate
Tot respectu