| putzagamin1987 a întrebat:

Este ok ca si copilul meu de 14 ani sa aiba viziuni si atitudini national-socialiste? Sincer mie nu prea mi se pare normal ca de la o varsta asa de frageta sa urmeze o asemenea cale

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cool, tu ai 14 ani si copilul tau tot 14 ani. Ne iei de fraieri?

| LaraClarice a răspuns:

Buna,
Detaliaza, te rog.

| Violleta2022 a răspuns:

Iar te-ai incurcat in minciuni rolling on the floor
Tu 14 ani, copilul tau 14 ani...

"In 25 Martie | putzagamin1987 a întrebat:
Buna TPU este ciudat daca imi place de o fata de 17 ani eu avand 14?"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred ca vorbeste despre el la persoana a3-a laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

E naspa cand ai aceste pareri despre propia persoana!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Asa am avut și eu și nu am ajuns rău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă-te cine l-a influențat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta aia tinerii cauta sa se asocieze cu un grup : majoritatea aleg echipe de fotball, trupe de muzica etc, altii aleg ideologii politice - de regula cei mai putini sociabili in lumea reala. Dar nu este Ok ca va adanci mai tare diferenta dintre el si lumea din jur. Trebuie gasit alt hobby