| DodyDody a întrebat:

Este un pacat daca faci baie pe 9 martie?

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De ce ar fi păcat?
Nu am mai auzit asta până acum.
În plus, poți face baie liniștită că nu e păcat!

| Dariusuu a răspuns:

Nu vorbi prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De ce ar fi păcat?
Doamne fereşte, cine vă tot bagă în cap de.astea,fă baie liniştită.
Te pup!

| PopAdrian a răspuns:

De ce sa fie pacat?

| Epigonul a răspuns:

De ce sa fie pacat, pentru ca este sambata mortilor? Fa baie linistit si nu-ti mai dicta viata dupa calendar, nu este sanatos.

| duuh a răspuns:

Da. Coboara Iisus din ceruri, impreuna cu armata lui de ingeri smecheri si te arunca in prapastie pentru ca vrei sa faci baie.

| mariukka a răspuns:

Da

| mary4048 a răspuns:

E mai pacat sa nu facilaughingdoar nu dai cu parfum sa nu candestilaughing

| MrEvil89 a răspuns:

Nu am auzit sa fie pacat.

Răspuns utilizator avertizat
| flore45 a răspuns:

Ce pacat sa fie?laughingNu este pacat sa iti respecti igena personala Doamne Dumnezeule...

| euAdelina a răspuns:

Sa nu faci ca te duce dracu in iad

| TheAngelSweet a răspuns:

Buna!
Nu, nu este un pacat.