| Th3Killer a întrebat:

Este vorba de o fata mai timida si suntem undeva in friendzone.De valentine day a lipsit colega ei de banca si am intrebat-o unde e.A sunat-o si am strigat la telefon la caterinca :mi-e dor de tine. Dupa a inchis telefonul si mi-a zis sa plec si nu am mai zis nimic si am plecat. Dupa s-a mutat in banca din fata mea si tot incerca sa ma bage in seama dar parca simteam ca e sup pe mine iar cand o intrebare ce are spunea ca e bine si sa ma duc la fata aia cu care vorbisem la telefon.Ce sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător
| Sashavalentine a răspuns:

Eu cred ca fata te place si e geloasa ca i-ai zis colegei de banca ca ti-e dor de eahee hee.