| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo șansă ca după ce slăbești, celulita si vergeturile(violete) sa treacă sau sa se mai diminueze cumva?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mie, mare parte dintre vergeturile de pe abdomen, nu toate, mi s-au diminuat doar cu ajutorul unei creme de la Gerovital. Dupa aceea, insa, am slabit destul de mult, insa vergeturile existente tot acolo au ramas. Nu au disparut si nu s-au diminuat. Poate mi s-o parea mie, dar parca sunt mai vizibile acum. Celulita n-am avut, dar aia, din ce stiu, dispare daca slabesti.

| Plato a răspuns:

Sportul, dusurile cu apa rece si exista o chestie, un unguent ceva, dar nu-mi vine acum numele, cand gasesc iti zic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau si mai bine formulat, daca slăbesc, acestea se duc?