| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Este ziua unde-i colege d'ale mele in weekendul viitor. ea are 13 an isi este foarte excentrica.stilul rock. vreau sa ii iau un cadou mai ciudat. ea e genu de faca careea ii palce sa petraca sa bea sa se distreze si vreau un cadou mai ciudat... dar totus ieftin. vreau idei. FUNDA!

3 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Cumpara-i un tricou cu un mesaj funny sau ciudat, o scrumiera cu scheleti, o cana cu mesaje, orice merge de la un magazin de cadouri mai ciudatele si sunt si ieftine.

| TheBiban a răspuns:

Bilete la scorpions? sau un lantisor ceva...