| ilybonnn a întrebat:

Eu 15 el 17. vorbim de prin decembrie?. ne-am intalnit de cateva ori dar el e foarte rece. sad acum ca a venit caldura eu speram ca va petrece mai mult timp cu mine dar. dimpotriva..eu m-am indragostit ca o proasta si acum nu stiu ce sa fac... tinem legatura prin facebook. dar nu prea imi convine... ce sa fac sa il las? sa mai astept? sad

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu pare interesat de tine. El probabil are pe iubita, tu iti pierzi timpul. Lasa-l.

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca e inchis cu tine, are pe alta.

| ilybonnn explică (pentru kar1GaNNN):

Sau sta cu gandul la fosta?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ilybonnn):

Si aia e o treaba happy.