| AdrianVN a întrebat:

Eu am ochii albastrii.
Am auzit ca persoanele astea sunt predispuse spre homosexualitate mai usor decat ceilalti oameni si ca au lipici la fete.
Mai stiu ca is si foarte labari unii dintre ei.
Au ochii sensibili si pot sa isi strice mai usor vederea ca ceilalti oameni.
Se epileaza peste tot.
O chestie nu inteleg in afara de astea enumerate mai sus, de ce ochii mai is un albstru verzui si nu albastru? Cand eram mic ii aveam albastrii ca, cerul...acum nu mai sunt asa.
As vrea sa folosesc in viitor lentile de contact ca sa imi schimb culoarea ochilor, vreau sa o am albastru deschis.
O parere sincera...dau funda... fara hate

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am ochii extrem de albastri.
Nu sunt homosexual, nu ma eplize, nu am lipici la fete dar sunt la.bar si chior. Alte intrebari?

| anamariarot a răspuns:

Ce prostii, damn laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine de mine ca nu ma simt

| Xdreaper21 a răspuns:

Chestiile astea sunt legende/superstitii
Daca ai ochi albastrii si esti o uratenie vei avea lipici la fete super glue mai exactwinking
Cu ochii mai sensibili si stricarea ochilor dar ce legatura au ochii cu epilaru complet adica si unu co ochi caprui sau negri sau verzi pot sa o faca daca vor

| vanilla80 a răspuns:

Du-te și ardete-n cwr, eu unul am ochii albaștrii și nu am înclinări spre homosexualitate, sunt contra. Da, într-adevăr, ochii albaștrii sunt sensibili la lumină și ești mai predispus să ajungi să folosești ochelari ( de la prea mult PC spre exemplu ), regula asta nu se aplică tuturor persoanelor cu ochii albaștrii.

| AdrianVN explică (pentru vanilla80):

Pai toți din familie avem nevoie de ochelari, tata poarta și eu ași vrea ca simt cum imi ard...da cine sa mă creada.

| PIPER23 a răspuns:

Baliverne. As fi dat orice sa am ochii albastrii.

| Denisa19191919 a răspuns:

Nu ochii te definesc pe tine doar pentru ca exista gay cu ochi albastri sau ca unii poarta ochelari nu inseamna ca trebuie sa fi si tu asa