| Ynna_7289 a întrebat:

Buna
scuzati categoria
De la un timp am observat ca mi se schimba culoarea ochilor.
Eu am ochii verzui thinking dar mereu cand ma trezesc dimineata am ochii albastrui, nu albastru curat, un fel de gri.Noapte sunt albastri.
Eu port ochelari de aproape un an si poate fi de la ochelari ca mi se schimba culoarea ochilor sau de la mama natura thinking

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Asa sunt si eu.
uneori verzi
alteori albastri
alteori combinate laughinglaughing
si eu port oke tongue. e de la mama natura. depinde si de lumina.

7 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Deci cea mai mare prostie.Cum sa ti se schimbe culoarea ochilor? Tu te auzi ce spui? Doar bebelusilor li se schimba culoarea in rest raman neschimbati.

| bluebios a răspuns:

E o chestie de perceptie, problema este in creierasul tau. happy

| AndyDeiu a răspuns:

Ti se pare. Ochii nu-si schimba culoarea.Decat in cazuri speciale.se fac rosii de exmeplu cand freci mult la ei la pe bibelou happy sau deaste'

| Densis a răspuns:

Am ochii caprui-verzi.La lumina sunt verzi la intuneric caprui.Seara sunt verzi verzi. Ziua un gri-verde.Este de la mama natura.

| DjSprIt3 a răspuns:

Se intampla de la mama natura in timp ce cresti

| dynakiss a răspuns:

Stai linistita si eu am ochii verzi, dar uneori is mai albastrii, iar in poze imi ies gri. Ochii verzi sunt cei mai frumosi si mai rari...love struck:X:X

| Roxyana a răspuns:

Cred ca este de la mama natura:*daca ai pe cineva in familie care i-se schimba culoarea ochiilor inseamna ca u mostenesti acest lucru.tongue