| XatomisX a întrebat:

Eu am parul lung si sunt baiat multi zici sa ma tund ca nu imi sta bine si bla bla bla dar daca mie imi place de ce ma-si tunde? nu trebuie sa ma i-au dupa altii nu?

10 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nu contează cât de lung ai părul, important e cum și cât gândești... păcat că tu nu prea o faci.

| nesuferit a răspuns:

Eu zic sa te tunzi ` sa nu cumva sa te fuy daca ma inbat

| LittleMønster a răspuns:

Nu te lua dupa altii, important e sa te simti tu bine asa cum esti, cui nu-i convine e treaba lui.

| MartinLutherKing a răspuns:

Nu face greseala sa te tunzi ok? Doar crede-ma din propria experienta. Nu te tunde.
Vei avea puterea sa asculti ce am zis eu, dar doar nu esti vreun sentimental care nu stie ce-i aia viata.

| nowar a răspuns:

Tu trebuie sa fi asa cum iti place, poate sunt invidiosi mai ales daca nu sunt rockeri.

| Burlacu006 a răspuns:

Eu zic sa faci cum crezi dar daca ei iti spun sa te tunzi mai bine tunde-te ca maine pai maine o sa rada de tine

| DariaAlina a răspuns:

Poate chiar nu iti sta bine si cei care iti spun asta nu iti vor raul. Eu aveam un prieten bun care purta parul lung. Nu ii statea bine, i-am spus, s-a tuns si acum este mai chipes. happy

| Leops a răspuns:

Conteza si cat de lung ai parul daca il ai pana la umeri atunci ar fi mai bine sa te tunzi

| JustMyLove a răspuns:

Nu, nu trebuie sa te tunzi. Poate e gelos pe parul tau lung, chiar daca e baiat... poate are probleme cu podoaba capilara, mai stii?laughing

| uNNNiiiqqquuuuEEEE a răspuns:

Hey
Sa nu te intereseze de ce zic altii, daca tie iti place asa, lasa-l asahappy
Indiferent daca ei rad de tinewinking
Daca o sa gasesti o frizura mai scurta care o sa iti placa si ei o sa fie de acord o sa fie perfectwinking Dar daca tu intradeevarrr iubesti parul lung lasa-lwinking

Sper ca te-am ajutatwinking
Funda pls happy