| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Eu am putina burtica. Vreau sa o dau jos, cum pot sa dau burta jos? ( Nu incepeti sa va bateti joc )
Dupa ce am dat burta jos, daca fac abdomene mi se formeaza patratele?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Regim alimentar corect si multa miscare (cardio).
Da, dar cu timpul si daca faci multe si zilnic.

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Adry05):

Cum ar trebui sa arate regimul?

| Adry05 a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Cat mai putini carbohidrati : fara fast-food, patiserie, dulciuri, sucuri din comert, paine alba, cartofi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, abdomenul se formeaza/ contureaza in proportie de 75 % din alimentatie. Daca vrei sa ai patratele, pregateste-te de multa munca, pe Youtube ai sa gasesti o multime de exercitii care te vor ajuta in atingerea obiectivului tau.

| vanilla80 a răspuns:

Creează-ți un regim alimentar adecvat și fă exerciții fizice.