| Viper98 a întrebat:

Salutare.
Am putia burta si vreau sa scap de ea cat mai repede cu putina, am inceput sa fac cam 50-100 abdomene pe zi, ca sa fac patratele, e bine ceea ce fac, sa continui, gresesc?
Daca gresesc spuneti-mi ce trebuie sa fac sa scap de mica burtica pe care o am si sa fac patratele big grin.
Dau funda raspunsului care a functionat happy

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Abdomenele nu te ajuta sa dai burta jos.

Uite aici sa intelegi :
http://hunkbody.ro/10-secrete-pentru-un-abdomen-6-pack-patratele/

Răspuns utilizator avertizat
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Incearcă să ţi un regim alimentar sănătos cu fructe, legume, branză, etc. Apoi să alergi in fiecare zi o oră apoi. Apoi continuă cu abdomenele!
Sper că te-am ajutat! Salut!

| ShadowSlck a răspuns:

70 % dieta, 30 % exercitiile. Deci poti sa faci 1000 de abdomene, ca daca te duci apoi si bagi o franzela de paine in tine cu carnati cu salam cu ce mai gasesti prin frigider, n-ai nicio sansa.