| Alexandru151 a întrebat:

Salut am 12 ani aproape 13 si am aproape toti muschi definiti, mai am nevoie doar de patratele, am foarte putina burta, si vreau sa le fac, fac si un antrenment pe zi cu cateva ex. Ce as putea sa fac? Si la abdomene, mam gandit, am facut si nu au aparut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Соня14 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=RO0MFrTldBQ
til remcomand, pe mine tot m-a ajutat!
incearca

3 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Quiin deja ti-a dat un clip, dar as vrea sa mai adaug ca trebuie sa ai rabdare, ca nu e chiar asa usor. Trebuie sa ai grija sa nu consumi prostii si sa te tii de exercitii.
Daca era usor sa faci un abdomen perfect atunci toti aveam unul. happyDeci tine-te de treaba si ai rabdare.

| addda2a a răspuns:

Alimentatie sanatoasa abdomene de cateva ori pe zi, sau echere(abdomene dar iti ridici si picioarele nu numai abdomenul) si http://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0.Poti merge si la sala.