| MyRRuna a întrebat:

Eu am un grup mare de prieteni in fiecar zi la school vb ne distram ne mai certam cateo data da ne impacam, dar intr'o zi a venit o fata noua la noi in grup si era destul de timida, dar am ajutat'o sa treaca peste asta si acum ea a devenit una dintre noi.big grin Ce credeti ca am fost prieteni buni ca am ajutat'o sa se acomodeze si sa nu mai fie timida?big grin

Răspuns Câştigător
| me_1960 a răspuns:

Foarte dragut ca ati ajutat-o si pe eahappy. Cred ca s-a bucurat foarte mult.Este oribil sa nu sti pe nimeni si sa fii singurasad.Toata lumea sa se inteleaga cu toata lumea, iar ea sa nu cunoasca pe nimeni(pentru ca dupa cate am inteles este o colega noua). Sper sa va intelegeti bine si sa o implicati si pe ea in activitatiile voastre. Good luckwinking

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
E frumos din partea voastra ca ati ajutat-o si pe ea. Da, ati fost prieteni buni.
Gandeste-te daca erai tu in locul ei, nu te simteai suparata ca nu vor sa te primeasca in grup, din cauza a cateva motive? [ nu stiu carelaughing].

Succes!

| alina16 a răspuns:

A-ti facut foarte bine ca a-ti integrat-o la voi in grup. Din cate am inteles ea este foarte timida thinking Cei timizi daca nu sunt bagati in seama si se simt marginalizati se inchid in ei, numai comunica cu nimeni, desi voi a-ti ajutat-o. Spor la distractii si felicitari pentru fapta cea buna :*:*