| DivinityBoy a întrebat:

Eu as vrea o tunsoare emo(ceva in genul ca in poza mea nu ceva strident, ceva vopsit sau ceva de genul), bretonul as vrea sa fie mai lung cam peste ochi, dar pot sa il dau si intr-o parte numai ca parintii nu ma lasa si mama ma tunde ca la pionieristraight face(ce sa fac?). Vreau sa o conving sa ma lase dar zice ca nu e curat si arat ca la un rrom.Va rog ajutati-ma!crying

3 răspunsuri:
| osutavirgulanoua a răspuns:

Tunde-te normal. Spune-i mamei tale sa te lase sa te tunzi la frizer. Dar decat freza de emo mai bine cum te tunde maicata, pentru ca de obicei cocalarii isi fac freze de emo. Dar cum vrei.

| DivinityBoy explică:

Nu da nu vreau chiar freza emo dar am avut parul pana peste ochi si imi statea f bine big grin numai ca maicamea imi zice sa ma tund si eu vreau sa o conving sa ma lase...

| DivinityBoy explică:

Eu nu vreau chiar emo numai sa ma lase maicamea sa fie mai lung fara sa stau sa ma rog de ea 2 ani ca nu vreau sa mi-l las decat pana peste ochiul drept big grin.