| nimicaici a întrebat:

Eu aveam parul fooarte cret cand eram mica dar cand si-a cumparat mama o placa, am inceput foarte mult sa o"indragesc".Ma faceam in fiecare saptamana si imi palcea muult cum statea.

Eii, mai nou a inceput sa imi placa parulc cret si sa regret ca l-am distrus..Am renuntat la placa de cand a inceput scoala si parul meu acum e drept in laterale si in spate ondulat si pana la jumatate e cret.Adica, partial drept Vreau sa imi revina parul, sa am din nou acele bucle superbe. Ce as putea sa fac?

Si ati putea la sfarsit sa imi recomandati niste sampoane de par cret.uleiuri. ceva bun?big grin

1 răspuns:
| Creattzaa a răspuns:

Mare prostie ai facut, parul nu o sa isi mai revina la normal. Si eu am parul cret si folosesc un sampon normal si o masca cu extract de masline. dupa ce ies de la baie imi bag putina spuma pentru definirea buclelor. Incearca si tu la fel, sper ca te-am ajutat