| IoanaIonuca a întrebat:

Eu nu inteleg baietii astia laughing De ce mi-a scris tipul de care-mi place si apoi nu-mi mai raspunde? De aseara mi-a dat seen, pe grupurile unde suntem a scris, numai mie nu mi-a raspuns.

Răspuns Câştigător
| Nitunitu a răspuns:

Te place si se joaca cu mintea ta. Te pune pe jar cum vrea el si te innebuneste de cap...

O sa fi innebunita tu dupa el, o sa plangi si o sa disperi sa fie cu tine...

Cel mai bine pune-ti la status ca ai iubit si innebuneste-l tu pe el...

1 răspuns:
| Ciumpi35 a răspuns:

Se plictisea și voia să se joace cu cineva.